פוליווד

אודותינו

פוליווד מתמחה בייצור דלתות פולימריות שהן דלתות פנים מעוצבות העשויות מ-100% WPC – Wood-plastic composite. החברה מובילה קו חדשני וייחודי של דלתות פנים פולימריות והיא היחידה המייצרת דלתות מסוג זה בישראל. דלתות הפנים של פוליווד מבוססות על סגסוגת של פולימר, שבבי עץ ומשפרי חוזק, באופן המעניק למוצר תכונות מכניות משופרות תוך הדגשת יתרונות חומרי הגלם.

100% עמידות למים

פוליווד מפתחת, מייצרת ומשווקת דלתות פולימריות שהן תו תקן לאיכות בסטנדרטים בלתי מתפשרים מבחינת 100%
עמידות למים וזאת בזכות ייצורן מפולימרים מורכבים ותודות לעשרות שנות ניסיון בתעשיית הפלסטיק הישראלית.
מפעל פוליווד ממוקם בצפון הארץ ומאובזר בטכנולוגיית קצה ובמכשור המתקדם בעולם.

חזון החברה

חזון החברה הינו לפתח ולייצר בישראל מוצרים פולימריים המהווים תחליף לעץ מתוך התכתבות עם מגמה של שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. לצד עמידותן המוחלטת למים, דלתות הפנים של פוליווד מספקות שלל יתרונות ללקוח כגון בידוד אקוסטי מוגבר, תחזוקה מעטה בלבד, חיי מוצר ארוכים בשימושיות גבוהה, מגוון עיצובים, הגנה מפני אש (הדלתות עשויות מ-פולימר שהינו חומר כבה מאליו) ועוד.

כל מערכת דלתות בפוליווד (כנף, משקוף, הלבשות) עשויה מ- 100% חומר פולימרי בטכנולוגיית השיחול (אקסטרוזיה) ולחברה ציוד מתקדם לאקסטרוזיה המאפשר הגעה לרמות דיוק גבוהות במיוחד.

לפוליווד גב כלכלי איתן ומפעל החברה מתפרש על כ- 14,000 מ"ר. המפעל עובד בהיקף של 24 שעות ביממה (שלוש משמרות) ומתגאה בהון אנושי של למעלה- 100 עובדים לרבות מהנדסים וטכנולוגים מובילים בענף הפולימר. במפעל
פוליווד 9 קווי ייצור מתקדמים הכוללים מערכות ממוחשבות לייצור המספקים לחברה יכולות יצור של מעל 100,000 דלתות פולימריות בשנה.

שיתופי פעולה

פוליווד מקיימת שיתופי פעולה פוריים עם אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים. כמו כן, החברה משרתת צרכני קצה ומעמידה לרשות לקוחותיה רשת מתפתחת של אולמות תצוגה בהם ניתן להתרשם ממגוון הדלתות והמפרטים הייחודיים, החברה מספקת לקבלנים ואדריכלים מענה מקיף ברמת Custom Made ובהתאם לכל דרישה. לצד פעילותה בשוק הישראלי לפוליווד מחלקת ייצוא העובדת בהצלחה מול שווקים ברחבי תבל.

דלתות הפנים של פוליווד הן מוצר מבוקש ופופולרי בפרויקטים שונים (בניה רוויה, פרטית ופרויקטים מסחריים) החל מקבלנים שמוצאים בהן פתרון מושלם להעשרת המפרט ועליית ערך הנכס, דרך אדריכלים ומעצבי פנים הנהנים ממבחר האפשרויות שהחברה מעמידה לרשותם וכלה כמובן בלקוחות הקצה, האחריות של מוצרי החברה היא הארוכה בישראל, אחריות של מפעל ישראלי וסטנדרטים של תעשייה כחול-לבן על כל המשתמע מכך.

תעשייה ירוקה

לחברה חזון עמוק לגבי מודעות סביבתית ותעשייה ירוקה, החל מהבסיס של ייצור דלתות פנים פולימריות המהוות תחליף מושלם לעץ הטבעי וכלה בשימוש בחומרים ממוחזרים.

נשמח לשתף פעולה במתן שירות מעולה,
ברמת ביצוע מדויקת ובאיכות גימור גבוהה .