שאלות ותשובות

מהי דלת פולימרית?

דלת פולימרית היא דלת המיוצרת מ-100% WPC, סגסוגת פולימרית אשר מכילה שבבי עץ עם תוספים משפרי חוזק. כתוצאה מכך הדלת נהנית מעמידות למים, אש ומזיקים. השילוב בין העץ והפלסטיק מאפשר להדגיש את היתרונות של כל אחד מחומרי הגלם תוך ביטול חסרונותיהם. כלפי חוץ הדלת יכולה להיות זמינה במגוון גימורים לרבות צבע בתנור, הטבעה בחום (Hot Stamping), צוהרים ועוד.

איך בוחרים דלת פנים לבית?

דלתות פנים מהוות כ-30% מהשטח הקירות בבית והן אלמנט הנמצא בשימוש גבוה. בבחירת דלת פנים חשוב לשים דגש הן על נושאים פונקציונליים (כמו עמידות למים, חוזק, תחזוקה מעטה וכו') והן על היבטים דקורטיביים. פוליווד מציעה מבחינה זו את המעטפת המושלמת ללקוח עם דלתות פנים בסטנדרטים שטרם הכרתם.

היכן חשוב להתקין דלת עמידה למים?

נהוג לחשוב שדלתות פנים עמידות למים מיועדות אך ורק לאזורים "רטובים" כמו חדרי רחצה, מטבחים, חדרי שירות ועוד. בחברת פוליווד אנו מאמינים כי דלת עמידה למים רלבנטית לכל חדר וחדר בנכס. זאת משום שדלתות פנים חשופות באופן שוטף (תרתי משמע) לנוזלים, מים, רטיבות, לחות ופגעי מזג אוויר. ככל שהדלת עמידה יותר כך אורך החיים שלה גדל בהתאמה.

מה ההבדל בין דלת פנים פולימרית לדלתות פנים מעץ?

שלא כמו דלתות פנים "רגילות" מעץ (שהינן לרוב במילוי כוורת, פלקסבורד), דלתות פולימריות הן מקשה אחת מ-WPC. אלו דלתות איכותיות ומרשימות אשר מספקות ללקוח מענה של 100% עמידות למים וכן שורה של יתרונות נוספים כמו עוצמה, חוזק, עמידות מפני אש, עמידות מפני מזיקים, תחזוקה מעטה ועוד.

מהם הגימורים העיצוביים האפשריים בדלתות הפנים של פוליווד?

פוליווד מציעה מוצרים במגוון רחב של גימורים לרבות צביעה בתנור בכל קשת גווני טמבור, מרקמים שונים, הטבעה בחום (Hot Stamping) ועוד. היות שהדלתות מיוצרות במפעל החברה בישראל ניתן לספק מוצרים במידות שונות כולל למשל דלתות גבוהות בעיצוב אישי.

באיזו טכנולוגיה הדלתות מיוצרות?

פוליווד מייצרת דלתות פנים בטכנולוגיית השיחול (אקסטרוזיה). במפעל החברה 9 קווי אקסטרוזיה המאובזרים בציוד המתקדם ביותר. תהליך הייצור כולל גם שימוש בטכנולוגיית CNC (עיבוד שבבי) לחיתוך ועיצוב וכן צביעה בתנור במכשיר רובוטי ללא מגע אדם.

מהם היקפי הייצור של פוליווד?

מפעל פוליווד בעפולה משתרע על שטח של כ-6,000 מ"ר ופועלים בו 9 קווי ייצור בהיקף של שלוש משמרות (24 שעות ביממה). המפעל מסוגל לייצר כ-100,000 דלתות פנים מעוצבות בשנה.

האם החברה עובדת על פיתוח מוצרים חדשים?

חברת פוליווד חרטה על דגלה להוביל את התחום של ייצור דלתות פנים פולימריות והיא כיום השחקן היחיד בישראל שמציע שירות זה. בחברה פועלות מחלקת הנדסה ופיתוח וכן מעבדה מתקדמת אשר עובדות באופן שוטף על פיתוח מוצרים חדשים. מוצרים אשר מצד אחד מתכתבים עם הטרנדים הבולטים בענף ומצד שני עושים שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים ופורצי דרך.

מהי הטבעה בחום?

הטבעה בחום היא טכנולוגיה מתקדמת המשמשת למגוון פתרונות עיצוב וגימור בתעשייה העולמית. בחברת פוליווד אנו מאפשרים בעזרת טכנולוגיה זו להציע ללקוחותינו מניפה עשירה של גימורים לדלתות פנים מעוצבות עם צבעים, מרקמים, גוונים ועוד.

האם המפעל והמוצרים ידידותיים לסביבה?

לחברת פוליווד חזון עמוק לגבי מודעות סביבתית ותעשייה ירוקה. החל מהבסיס של ייצור דלתות פנים פולימריות המהוות תחליף מושלם לעץ הטבעי וכלה בשימוש בחומרים ממוחזרים.

האם גם המשקופים וההלבשות עשויים מחומר פולימרי?

כל מערכות הדלתות של פוליווד (כנף, משקופים והלבשות) עשויות מ-100% חומר פולימרי.

האם השירות כולל משלוח והתקנה?

כן, בוודאי. פוליווד מספקת ללקוחותיה שירותי משלוח והתקנה בכל רחבי הארץ ובלוחות זמנים קצרים. השירות ניתן לקבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים, לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים.

האם הדלתות נהנות מאחריות?

פוליווד מספקת ללקוחותיה אחריות של 12 שנים על נזקי רטיבות וזמינה לכל שאלה גם לאחר ההתקנה.